Lustakad Karupojad

Lustakad Karupojad

  Edastused

  Lustakad Karupojad osa 01 Uus maailm

  Väike Briar võtab Viki kirve ja jookseb koos Bramblega minema. Vik järgneb neile ja jõuab Männipuu Lasteaeda, kus kohtub paljude väikeste loomadega. Preili Olivia julgustab teda teistega mängima. Väarsti ongi kõik rõõmsas mänguhoos. Ainult väike Briar hoiab esialgu teistest eemale…

  Lustakad Karupojad osa 02 Vapper Bramble

  Bramble ei taha hästi lasteaeda minna. Kohale jõudes on ta hirmunud ja keeldub teistega koos peitust mängimast. Kaval Tiki püüab Bramble kinni ja teadustab, et nüüd on Bramble kord otsida. Nüüd Märkab Bramble, et ka teised lapsed kardavad ja igatsevad koju oma emmede juurde. …

  Lustakad Karupojad osa 03 Rõõmusta väikemees

  Lapsed satuvad juhuslikult jaaniussikeste koopasse ja kohtuvad seal jaaniussikest, kes ei oska helendada. Nad püüavad igati aidata, kuid miski ei paista mõjuvat. Treener Mack tuleb appi ja seletab meile kuidas jaaniussikesed hingavad ja mismoodi hapnik neid helendama paneb.

  Lustakad Karupojad osa 04 Rõõmus matkamine

  Treener Mack viib Männipuu Lasteaia lapsed matkama. Lapsed õpivad telke püstitama ja marju korjama. Lisaks organiseeritakse neile ka kontsert.

  Lustakad Karupojad osa 05 Karu peab tegema, mis karule ette nähtud.

  Väike Bramble sõltub väga oma vennast ja kui too teda ei aita hakkab kohe nutma. Kuna väike Briar armastab oma venda väga siis on ta alati valmis kompromissideks. Viib teda kooli, annab talle suurema õuna, lubab mänguides võita. Aga matemaatikaklassis peab väike Bramble ise hakkama saama … kasvõi läbi pisarate.

  Lustakad Karupojad osa 06 Artbuusipeenar

  Loomalapsed õpivad aianduse tunnis kuidas istutada ja kasvatada arbuusi. Vik, kes tundi ei jõudnud, arvab, et see on väga lihtne ja otsustab omal käel proovida. Sõbrad tahavad teda aidata, aga Vik näeb asju omamoodi.

  Lustakad Karupojad osa 07 Armas külaline

  Briar ja Bramble kutsuvad endale külla Huu Huu, Et külalisel oleks tore, pakuvad nad talle oma parimaid asju meelelahutuseks. Paraku osutub see kõik Huu Huu jaoks väga piinarikkaks kogemuseks. Õnneks saabub Karumamma õigel ajal päeva päästma.

  Lustakad Karupojad osa 08 Kasva Bramble, kasva

  Väike Bramble üritab koos Vikiga pilti tahvlile kinnitada, aga ei ulata hästi. Nüüd tahab Bramble ruttu pikemaks kasvada, Ta märgib oma pikkuse päevalille varre peale ja sööb palju ning võimleb. Paraku ei anna päevalille varrel olev joon mingit märki pikemaks kasvamisest – pigem vastupidi.

  Lustakad Karupojad osa 09 Võõras

  Treener Mack õpetab lastele, et võõrastele ust avada ei tohi. Järgmisel päeval läheb ta maskeerituna vaatama, kuidas karupoegadele eelmise päeva õpetused meelde jäid. Karumamma mängib kaasa ja jätab mõmmikud üksi koju.

  Lustakad Karupojad osa 10 Vanad mänguasjad

  Kevadine suurpuhastus toob välja hulga vanu mänguasju. Vik soovitab neid jagada teistega, aga Männipuu lasteaias pole keegi neist huvitatud. Vana Billy soovitab õnne proovida Päikesepaiste Lasteaias ja nii lähevadki mänguasjad koos kirjakesega teele.

  Lustakad Karupojad osa 11 Aususe auhind

  Loomalapsed lõhuvad kogemata ära spordivõistlustel võidetud karika. Hirmust preili Olivia ees mõtlevad nad välja loo kuidas sinine lind tuli ründas Briarit ja lõhkus karika. Kas nende vale ka usuutav tundub ja millise õppetunni nad saavad?

  Lustakad Karupojad osa 12 Violeti esimene päev

  Männipuu lasteaia loomalapsed tervitavad oma uut kaaslast Violeti ja kutsuvad teda endaga mängima. Violetile ei meeldi aga poriskulptuure teha ja ta hoiab omaette. Varsti tunneb ta aga end üksikuna ja arvab, et teised lapsed ei tahagi temaga mängida.

  Lustakad Karupojad osa 13 Metamorfoos

  Bramble leiab päevakoera ja otsustab vaadelda kuidas sellest röövikust saab kaunis liblikas. Aeg möödub ja päevkoer koob enda ümber kookoni. Bramble hakkab muretsema, kuidas liblikas sellest kookonist välja peaks saama ja otsustab teda aidata. see pole aga kõige parem mõte.

  Lustakad Karupojad osa 14 Bramble sünnipäevaüllatus

  Bramblel on sünnipäev ja Männipuu Lasteaia loomlapsed otsustavad talle üllatuspeo korraldada. Väikesel Bramblel on sünnipäev meeles ja ta kutsub teisi endaga mängida. Kuna üllatuspidu vajab ettevalmistamisty üritavad loomalapsed erinevate ettekääänetega mängudest kõrvale hoida. See teeb Bramble meele kurvaks.

  Lustakad Karupojad osa 15 Väike leiutaja

  Männipuu Lasteaia loomalapsed arutavad kelleks nad tahavad suurena saada, Vik tahab saada leiutajaks kuna tema arvates pole leiutamises midagi keerulist. Selle tõestuseks otsustab ta leiutada midagi millega kaevta maad ja midagi millega lennata. Siis aga selgub, et see polegi nii lihtne.