Horror

Edastused

Sadako Kayako vastu (2016)

Originaalpealkiri: "Sadako vs. Kayako"

Jaapani õudusfilmide Dead Girl Walking (2004) ja Grotesque'i (2009) looja järjekordne film liidab kokku kaks teises maailmas põimuvat  õudusfilmi: The Ring (1997) ja The Grudge (2003). Terava, maitseka ja mängulise huumoriga vürtsitatud pilk, mis jääb alatiseks meie meeltesse läbi VHS-i, mis peidab endas vaime ja needust. Sadako vs Kayako on julge ja mahlakas analüüs linnalegendist.

Heli: JAP, RUS
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Kôji Shiraishi

Osatäitjad: Mizuki Yamamoto, Tina Tamashiro, Aimi Satsukawa, Misato Tanaka

Tootja:  Kadokawa

Belko Eksperiment (2016)

Ebardlikus sotsiaalses eksperimendis on kaheksakümmend ameeriklast lukustatud Colombia Bogota kõrghoonesse. Neid käsutab sisekõlaritest tulev tundmatu hääl mis käsib kõigil osaleda surmavas tapmismängus või saada ise tapetud.

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Greg McLean

Osatäitjad: John Gallagher Jr., Tony Goldwyn, Adria Arjona, John C. McGinley, Melonie Diaz, Josh Brener, Michael Rooker

Tootja:  BH Tilt, Orion Pictures

Hääled (2015)

Originaalpealkiri: "Voices"

Jerry (Ryan Reynolds) on pealtnäha igati tore ja atraktiivne kutt, kuid paraku pole tal kupli all kõik päris korras. Oma igapäevast tööd teeb mees Miltoni vannivabriku logistikaosakonnas ja korterit jagab kass Whiskersi ning koer Boscoga, kelle hääli hakkab Jerry kuulma alati kui katus ära sõidab. Oma psühhiaatri julgustusel hakkab Jerry liini ajama hurmava kolleegi Fionaga (Gemma Arterton), kuid peagi võtab suhe õnnetul kombel väga tumeda pöörde. Oma õela kassi ässitustest ja terve mõistuse häält kehastava koera hoiatustest aina enam segadusse aetud Jerry peab suutma otsustada, kas anda järgi oma hämaratele tungidele või püüelda siiski normaalsuse poole.

Segu huumorist, verdtarretavatest kaadritest ja Ryan Reynoldsi sarimõrvari seksapiilist annab kokku eriti kõvera kiiksuga filmi, mis on omamoodi kokteil “Psühhost”, “Dexterist” ja “Dr Doolittle’ist”. Kõrvalosades astuvad üles Oscari nominendid Anna Kendrick ja Jacki Weaver. Filmi režissöör on oma animafilmiga “Persepolis” 2008. aastal parima animafilmi Oscarile ning parima võõrkeelse filmi Kuldgloobusele kandideerinud Marjane Satrapi.

Heli: ENG, RUS
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Marjane Satrapi

Osatäitjad: Ryan Reynolds, Anna Kendrick, Gemma Arterton, Jacki Weaver

Tootja: Mandalay Vision, Vertigo Entertainment

Crestview Kooli Pahad Õpilased (2017)

Originaalpealkiri: Bad Kids of Crestview Academy

PEALE TUNDE JÄÄMINE SAKIB, AGA SEE ON TAPVALT LÕBUS:

Neli aastat hiljem on uus grupp kuulsa ja prestiižse Crestview kooli õpilasi jäetud laupäeva hommikuks peale tunde. Kui esmakursuse “rebane” Siouxsie ennast õe surma asjaolude uurimiseks karistatute gruppi sokutab, muutub laupäevahommikune Crestview kooli rikaste laste karistustund sõna otseses mõttes põrguks. Ei kulu kaua kui naiivne kiisusõber, gei-narkodiiler, kuum kirikuõpetaja tütar, senaatori poeg ja kutsumata noor outsaider leiavad ennast koolist luku tagant, omamata mingit ettekujutust , kes selle taga on. Põnevust ja lõbu on laialt, kui “pahad lapsed” üksteise vastu pööravad. Üksteise järel juhtuvad põgeneda üritavate noorukitega absurdselt traagilised õnnetused. (Film põhineb kultuskoomiksi järjeosal “Pahad Lapsed Lähevad Põrgusse 2”)

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Ben Browder

Osades: Gina Gershon, Sammi Hanratty, Sean Astin, Drake Bell, Ali Astin, Ben Browder, Sophia Taylor Ali

Stuudio:  BKG2H Productions

Ta Polnud Kunagi Surnud (2015)

Originaalpealkiri: He Never Died

Jack (Henry Rollins) elab oma rutiinset elu, mis möödub magades ja televiisorit vaadates. Ta näeb inimest pisut teise nurga alt, kui vaid üht pulseerivat lihakeha. Kui Jack ühel hetkel leiab, et tema kaua kadunud olnud tütar on linna kuritegeliku sündikaadi poolt röövitud, peab ta võitlema oma sisemiste deemonitega, kui läheb oma tütre päästmiseks verisesse sõtta.

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Jason Krawczyk

Osatäitjad: Henry Rollins, Booboo Stewart, Steven Ogg, Jordan Todosey, Kate Greenhouse

Tootja:  Alternate Ending Studios

Üksi (2016)

Originaalpealkiri: Here Alone

Pärast inimesi zombideks muutva viiruse epideemiat, põgenevad ellujäänud kes kuhu juhtub. Noor naine, Ann, põgeneb üksi, toitudes metsas marjadest ja ussikestest ning juhuslikest metsamajakestest leitud konservidest. Metsikuks muutunud maailmas on tema peamiseks teejuhiks ettevaatus, et mitte saada ise „elavaks surnuks“.         

Ühel päeval kohtab Ann teismelist Oliviat koos raskesti haavatud isaga ning otsustab neid aidata.

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Rod Blackhurst

Osatäitjad: Lucy Walters, Gina Piersanti, Adam David Thompson, Shane West

Tootja:  Easy Open Productions

Ema (2011)

Originaalpealkiri: Mother (aka Social Nightmare)

Priimusõpilase elu keeratakse pea peale, kui tema netiprofiili ilmuvad ebasobivad kommentaarid ja fotod. Ta väidab, et teda on süüdi lavastatud, kuid mitte keegi, ei kallim, parim sõber ega ema, ei usu teda. Kui kogu tema elu on niigi pea peale pööratud, muutub ahistamine veel jõulisemaks. Ta peab välja selgitama, kes on see häkker, kes kogu tema elu rikub, enne kui tema unistused kolledžisse minna täielikult põrmustuvad. 

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Mark Quad

Osatäitjad: Daryl Hannah; Kirsten Prout; Chloe Bridges; Tim Russ; Brandon Smith, Rachel True

Tootja:  The Asylum

Kutsumata Külalised (2013)

Originaalpealkiri: +1

Tudengitest sõbrad lähevad aasta suurimale peole, kus mõistatuslik fenomen sündmused pea peale keerab.

Järgnevas kaoses peab selguma, kas nende sõprus ja armusuhted jäävad püsima ja veelgi enam - kas keegi sellest segadusest üldse eluga pääseb.

Heli: ENG, RUS
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Dennis Iliadis

Osatäitjad: Rhys Wakefield, Logan Miller, Ashley Hinshaw, Natalie Hall, Rohan Kymal

Tootja: Process Films

Ärkamine (2011)

Originaalpealkiri: The Awakening

On 1921. aasta Londonis. Skeptik Florence Cathcart on kogunud kuulsust spiritualistide ja võltskummituste paljastajana. Ühel päeval ilmub tema juurde õpetaja Robert Mallory, kes kurdab, et maapiirkonnas asuvas internaatkoolis hirmutab üks kummitus tema õpilasi. Kahtlustatakse, et need vahejuhtumid võivad olla seotud samas hoones aastaid varem tapetud poisiga. Florence läheb vastumeelselt asja uurima ja saab peagi aimu, mis koolimajas teoksil on. Kui töö on tehtud, asutab ta juba koju sõitma, kuid just siis juhtub midagi ehmatavat ja sündmused võtavad sootuks uue pöörde.

Heli: ENG, RUS
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Nick Murphy

Osatäitjad: Rebecca Hall, Dominic West, Imelda Staunton, Isaac Hempstead-Wright

Tootja: StudioCanal

13 Pattu (2014)

Originaalpealkiri: 13 Sins

Elliot Brindle on tasase loomuga müügiesindaja, kes on võlgade tõttu meeleheitel, kuna hakkab abielluma oma elu armastusega. Ühel päeval saab ta telefonikõne. Talle öeldakse, et ta on osaline varjatud kaameraga filmitavas tõsielusaates ja kui ta sooritab edukalt 13 ülesannet, võidab ta üle kuue miljoni dollari. Esimesed kaks teeb ta mõtlematult läbi – tapab kärbse ja sööb selle ära. Kuigi ta kontole hakkab ilmuma tuhandeid dollareid, jääb Elliot mängu suhtes skeptiliseks. Samas lohutab teda teadmine, et ta saab iga hetk katkestada, kaotades vaid seni teenitud summa. Nähtamatu käskija juhitud mäng muutub aga üha ekstreemsemaks ja lõksu jäänud peategelane peab iga hinnaga jubeda mängu lõpu poole rühkima, kuna sillad on põletatud ja ühel hetkel tagasiteed enam ei ole.

Heli: ENG, RUS
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Daniel Stamm

Osatäitjad: Mark Webber, Devon Graye, Tom Bower, Rutina Wesley, Ron Perlman

Sünged Tunnid (2005)

Originaalpealkiri: The Dark Hours

Päevast päeva kurjategijate saatuse üle otsustav psühhiaater Samantha Goodman teeb psühhiaatriahaiglas uue seerumiga illegaalseid eksperimente. Ühel nädalalõpul metsahütis veedetud puhkusele saabub ootamatu külaline - Harlan Pyne - vägivaldne seksuaalkurjategija, kes on veendunud, et Samantha eksperimenteeris temaga haiglas. Koos oma abilisega korraldab Harlan mänge, mis viib selles osalejad läbi alanduste ja valu üha enam meeleheite äärele.

Heli: ENG, RUS, LIT
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Paul Fox

Osades: Kate Greenhouse, Aidan Devine, Gordon Currie, Iris Graham, Dov Tiefenbach, David Calderisi

NB! Film on SD kvaliteedis

Zombisõjad (2007)

Originaalpealkiri: Zombie Wars

Õudusfilm sõdurite võitlusest zombide vastu, kes on Maal võimust võtnud ja asunud inimesi vangistama ja omale toiduks kasvatama. 50 aastat pärast zombide epideemia algust saab grupp sõdureid teada, et intelligentsed zombid on asunud inimesi omale söögiks kasvatama. Sõdurid võtavad endale ülesandeks lihasööjatest elavatest surnutest lahti saada ja Maa vabastada.

Heli: ENG, RUS
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: David A. Prior

Osades: Adam Mayfield, Alissa Koenig, Jim Marlow, Kristi Renee Pearce

Zombi Apokalüpsis (2011)

Originaalpealkiri: Zombie Apocalypse

Mitmeid kuid peale seda, kui zombi katk on maalt pühkinud üle 90% Ameerika inimkonnast, võitleb väike grupp ellujäämise ja asustatud saarele, Catalinale, jõudmise nimel.

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Nick Lyon

Osatäitjad: Ving Rhames, Taryn Manning, Lesley-Ann Brandt, Johnny Pacar, Eddie Steeples, Gary Weeks, Anya Monzikova, Gerald Webb, Lilan Bowden, Robert Blanche

Tootja: The Asylum

Kuued ja ühe silmaga kuningas (2006)

Originaalpealkiri: Sixes and the One Eyed King

Kuus enesetapumõtetega võistlejat on toodud mängima Vene ruleti stiilis mängu, mida korraldab Las Vegase sündikaat ja mille võitaja saab elu lõpuni igal aastal 1 miljon dollarit.

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Ray Nomoto Robison

Osatäitjad: Robert Armstrong, Tamara Barrus, Orion Bradshaw, Josh Compton, Tom Daniella, Scott Ford, Rebecca Geear, Chance Larsen, Scott McEnroe, Gabe Recos, Juan Salles, Alexia Stingley, Nicole Strykowski, Grace Thorsen

Tootja:  R.O. Bison Video Productions

Õudne Punamütsike (2016)

Originaalpealkiri: Little Dead Rotting Hood

Väikelinna elanikud avastavad, et nende metsades luusivad ringi palju kohutavamad olevused, kui tapjahundid. Esmalt tõusevad surnuist hundid, seejärel inimesed.

Heli: ENG
Subtiitrid: Eesti

Lavastaja: Jared Cohn

Osatäitjad: Eric Balfour, Bianca A. Santos, Romeo Miller, Patrick Muldoon, Marina Sirtis, Heather Tom