Comedy

  Edastused

  Noor Meister (1980)

  1980. aastast pärinev Hongkongi klassikasse kuuluv võitluskunstifilm, mille lavastaja ja peaosaline on legendaarne Chakie Chan („Tipptund“). Action-komöödia räägib keskpärasest õpilasest Dragonist (Jackie Chan), kes kaotab ühe vahejuhtumi tõttu kaasõpilaste silmis oma maine ning saadetakse koolist häbiga ära. Filmis tegutseb ka tema eksiteele sattunud vend, kes töötab pättide hüvanguks. Dragon saadetakse venda tagasi tooma ja algab kõvem möll täis võitluskunste ja jaburat huumorit. Filmi lõpus olev võitlusstseen on Jackiechanilikult meisterlik, humoorikas ja eepiline.

  Heli: CHI, ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jackie Chan

  Osades: Jackie Chan, Yuen Biao, Feng Feng, Shih Kien

  Murtud Sõrmedega Meister (1979)

  Originaalpealkiri: ""Master with Cracked Fingers/ Guang dong xiao lao hu"

  Idamaiste võitluskunstide klassika, milles leidub nii actionit, draamat kui ka komöödiat. Filmis mängib peaosa hilisteismeline Jackie Chan (tollal veel nime all Chan Yuan Lung), kes kehastab ei kedagi muud kui Jackie Chani nimelist noormeest. Teda huvitas kung fu juba siis, kui ta oli väike poiss, kuid isa ei lubanud tal sellega tegeleda. Nii hakkaski Jackie salaja treenima vana kerjuse käe all, arendades oma võitluskunstide tehnika nii meisterlikuks, et kui asi jõuab iga kung-fu filmi finaalini ehk kohustusliku suure kättemaksuni, on noormees valmis astuma oma vaenlasele vastu kinniseotud silmadega.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Chu,Mu

  Osades: Chacie Chan, Siu Tien Yuen, Dean Shek

                           

  Kartmatu Hüään (1979)

  Originaalpealkiri: "The Fearless Hyena"

  Chakie Chan kehastab action-komöödias „Kartmatu hüään“ Ching Lungi, kes elab vaikses külakeses koos oma vanaisaga. Taat õpetab talle mõistagi kung-fu'd. Noormees satub pidevalt võitlustesse, kuigi vanaisa keelab tal avalikult kung-fu'ga tegeleda. Asi tipneb õpetaja tapmise ja suureks kättemaksuks treenimisega. Filmi sisaldab ohtralt võitlusstseene milles on nii meisterlikku koreograafiat, kui ka paras annus huumorit.

  Heli: CHI, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja(d): Jackie Chan, Kenneth Tsang

  Osades: Jackie Chan, James Tien, Hui Lou Chen, Shi-Kwan Yen, Kun Li, Tien-chi Cheng

  NB! Film on SD kvaliteedis.

  Kallis Diktaator (2018)

  Originaalpealkiri: "Dear Dictator"

  Anton Vincent — ühe Kariibi mere riigi diktaator. 

  Tatiana — tavaline keskkooli lõpuklassi õpilane.

  Nende sõprus sai alguse kirjavahetusest, mille käigus kumbki puistas südant oma eluraskustest ümbritseva keskkonnaga toimetulemisel: ühel probleemid mässulistega, teisel aga hoopis kiuslike koolikaaslastega.

  Kui diktaator poliitilist varjupaika otsides Ameerika Ühendriikidesse põgeneb, suundub ta otseloomulikult Tatiana juurde. Päeva lõpuks tuleb tal õpetada pehme südamega teismelist, kuidas jõhkardite režiimi kukutada ja ise tõeliseks liidriks saada.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Lisa Addario, Joe Syracuse

  Osatäitjad: Michael Caine, Katie Holmes, Seth Green, Jason Biggs, Odeya Rush

  Tootja:  Hector Coup, Defiant Pictures

  Riik: USA

  Armastus ja Sõprus (2016)

  Originaalpealkiri: "Love & friendship"

  Sündmused toimuvad 1790.aastatel. Armastuse ja sõpruse peategelane on võluv lesk, leedi Susan Vernon, kes saabub oma sugulaste häärberisse, et eemalduda oma värvikast kuulujuttudest kubisevast elust. Seal viibides otsustab ta leida abikaasa nii endale, kui oma tõrksale ja tagasihoidlikule tütrele, Fredericale.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Whit Stillman

  Osatäitjad: Kate Beckinsale, Xavier Samuel, Emma Greenwell, Morfydd Clark, Jemma Redgrave, Tom Bennett, James Fleet, Justin Edwards, Jenn Murray, Stephen Fry, Chloë Sevigny

  Tootja:  Blinder Films

  Wall Streeti Hunt (2013)

  Originaalpealkiri: "The Wolf of Wall Street"

  HE WOLF OF WALL STREET on legendaarse režissööri Martin Scorsese ja mitmekordse Oscari-nominendi Leonardo DiCaprio uus, järjekorras viies koostööprojekt, mis põhineb finantskurjategija Jordan Belforti memuaaridel. Mees asutas 1987. aastal Wallt Streeti ühe suurima maaklerfirma ning kümme aastat hiljem mõisteti ta süüdi rahapesus ja erinevates finantskuritegudes..

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Martin Scorsese

  Osatäitjad: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Kyle Chandler, Jean Dujardin, Matthew McConaughey, Jon Favreau, Margot Robbie, Jon Bernthal

  Tootja: Paramount Pictures

  Päikest püüdmas (2014)

  Originaalpealkiri: Walking on Sunshine

  Pärast kirglikku, aga kõigest mõni kuu kestnud armusuhet otsustavad romantikust tuisupea Maddie (Annabel Scholey) ja tema malbe poiss-sõber Raf (Giulio Berruti) pidada kaunid pulmad Apuulias. Õnnelik pruut kutsub hulga külalisi, nende hulgas ka tema kallis õde Taylor (Hannah Arterton). Paraku ei oska keegi aimata, et Rafi ja Taylori vahel lõõmas kolm aastat tagasi armastus, mis pole siiani kustunud. Kõige tipuks ilmub välja ka Maddie eks Doug (Greg Wise), kes pole naisest endiselt üle saanud.

  "Päikest püüdmas" on suvesoe ja eksootiline muusikal, kus esitatakse unustamatuid hitte kaheksakümnendatest.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastajad: Max Giwa, Dania Pasquini

  Osatäitjad: Greg Wise, Annabel Scholey, Hannah Arterton

  Tootjad: Vertigo Films, IM Global

  Hääled (2015)

  Originaalpealkiri: "Voices"

  Jerry (Ryan Reynolds) on pealtnäha igati tore ja atraktiivne kutt, kuid paraku pole tal kupli all kõik päris korras. Oma igapäevast tööd teeb mees Miltoni vannivabriku logistikaosakonnas ja korterit jagab kass Whiskersi ning koer Boscoga, kelle hääli hakkab Jerry kuulma alati kui katus ära sõidab. Oma psühhiaatri julgustusel hakkab Jerry liini ajama hurmava kolleegi Fionaga (Gemma Arterton), kuid peagi võtab suhe õnnetul kombel väga tumeda pöörde. Oma õela kassi ässitustest ja terve mõistuse häält kehastava koera hoiatustest aina enam segadusse aetud Jerry peab suutma otsustada, kas anda järgi oma hämaratele tungidele või püüelda siiski normaalsuse poole.

  Segu huumorist, verdtarretavatest kaadritest ja Ryan Reynoldsi sarimõrvari seksapiilist annab kokku eriti kõvera kiiksuga filmi, mis on omamoodi kokteil “Psühhost”, “Dexterist” ja “Dr Doolittle’ist”. Kõrvalosades astuvad üles Oscari nominendid Anna Kendrick ja Jacki Weaver. Filmi režissöör on oma animafilmiga “Persepolis” 2008. aastal parima animafilmi Oscarile ning parima võõrkeelse filmi Kuldgloobusele kandideerinud Marjane Satrapi.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Marjane Satrapi

  Osatäitjad: Ryan Reynolds, Anna Kendrick, Gemma Arterton, Jacki Weaver

  Tootja: Mandalay Vision, Vertigo Entertainment

  Vastaspool (2014)

  Originaalpealkiri: "The Opposite Sex"

  Vince on edukas abielulahutustele spetsialiseerunud advokaat. Tema elu on üks suur võistlus kus kaotamine ei tule kõne allagi. See käib ka tema kohtingute kohta, kus kehtib „armasta ja jäta“ reegel. Siis aga kohtab Vince Jane’i, kes on kaunis, edukas ja väga võistlushimuline. Koos tehakse võetakse ette võistluste seeria, kus võitja otsustab kaotaja saatuse. Kihlvedu on ju kihlvedu.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jennifer Finnigan, Jonathan Silverman

  Osatäitjad: Kristin Chenoweth, Mena Suvari, Kenan Thompson, Eric Roberts, Jennifer Finnigan, Jackie Moore, Debra Jo Rupp, Geoff Stults, Dana Ashbrook, Josh Hopkins

  Tootja:  Verdi Productions

  The D.U.F.F. (2015)

  Originaalpealkiri: "The DUFF"

  Bianca (Mae Whitman) on keskkooli lõpuklassi õpilane, kelle maailm vajub kokku päeval, mil tema hea sõber nimetab teda sõbrannade (Skyler Samuels & Bianca Santos) Ju.P.S.iks (Jube Paks Sõbranna). Olles maailmas, mis on peapeale pööratud, eirab Bianca oma lemmikõpetaja (Ken Jeong) nõuandeid ja kuulab hoopis Wesley (Robbie Amell) tarkusi, et pääseda määratud saatusest ja puhastada oma nimi igaveseks. Seda tehes loodab ta, et teda märkab Toby (Nick Eversman), ning ta suudab ka ära teha kooli armutule piigale Madisonile (Bella Thorne), meenutades kõigile, et oluline pole see, milline sa välja näed või kuidas sa käitud. Me kõik oleme kellegi Ju.P.S.id... Ja see on täiesti normaalne.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Ari Sandel

  Osatäitjad: Allison Janney, Romany Malco, Mae Whitman, Ken Jeong, Bianca Santos, Robbie Amell, Bella Thorne, Skyler Samuels, Nick Eversman

  Tootja:  JAV

  Rummipäevik (2011)

  Originaalpealkiri: "The Rum Diary"

  Kui Paul Kemp (Johnny Depp) avastab ühel päeval, et on lõplikul tüdinenud lärmakast ja hullumeelsest New Yorgist ning 50ndate aastate USA rangetest raamidest. Mees pakib asjad ja lendab paradiisi nimega Puerto Rico, et asuda tööle kohalikus ajalehes, mida juhib elu hammasrataste vahele jäänud toimetaja Lotterman (Richard Jenkins). Paul kohaneb kiiresti saare rummist nõretava elustiiliga, mille lahutamatuks osaks on ilusad naised. Teiste seast torkab Paulile eredalt silma meeletult veetlev Chenault (Amber Heard), kes on aga paraku kihlatud suurärimees Sandersoniga (Aaron Eckhart). Sanderson on üks paljudest sinnakanti kolinud Ameerika ärimeestest, kes soovivad teha Puerto Ricost rikkaid teeniva kapitalistliku paradiisi. Kui ta palkab Paul Kempi ülistama pressis oma järjekordset suurafääri, leiab ajakirjanik end valiku ees: kas kasutada oma sulge korrumpeerunud ärimeeste huvides või hoopis selleks, et see kamp maatasa teha.

  Lõunamaisest päikesest, kaunitest naistest ja rummist küllastunud seiklusliku loo "Rummipäevik" aluseks on kurikuulsa Hunter S. Thompsoni samanimeline, autobiograafiliste sugemetega romaan. Peaosas Johnny Depp, kes kehastas kunagi veel üht Thompsoni antikangelast kultusfilmis "Fear and Loathing in Las Vegas". Lisaks talle teevad kaasa Amber Heard ("Zombieland"), Aaron Eckhart ("Pimeduse rüütel"), Richard Jenkins ("Põletada pärast lugemist"), Michael Rispoli ("Sopranod"), Giovanni Ribisi ("Avatar"), Amaury Nolasco ("Prison Break") jt. Lavastas Bruce Robinson ("Withnail & I").

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Bruce Robinson

  Osatäitjad: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli, Amber Heard, Richard Jenkins, Giovanni Ribisi, Amaury Nolasco, Marshall Bell, Bill Smitrovich, Julian Holloway

  Tootja: Dark & Stormy, FilmEngine, GK Films, Infinitum Nihil Production

  Don Jon (2013)

  Originaalpealkiri: "Don Jon"

  Tänavusel Sundance´i filmifestivalil esilinastunud suhtekomöödia DON JON on seni peamiselt näitlejana tuntud Joseph Gordon-Levitti ("Ajasõlm", "Sööst", "Pimeduse rüütli tagasitulek", "50/50", "Algus") režiidebüüt, mille aluseks on tema enda kirjutatud stsenaarium. Režissöör-stsenarist mängib selles julges romantilises komöödias ise ka peaosa ning tema naispartneriteks on Scarlett Johansson ja Julianne Moore.

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) on nägus seelikukütt. Mees on nii osav murdja, et sõbrad kutsuvad teda tunnustavalt Don Joniks, kuna tema skoorimisvõime on lihtsalt imetlusväärselt muljetavaldav - ta suudab mängleva kergusega 10-palliseid tšikke rajalt maha võtta. Igal nädalavahetusel.

  Hoolimata tohutust menust lihast ja luust naiste seas on Jonil üks väike salapahe: ta on lootusetult sõltuvuses netipornost. Ka kõige kuumem voodikaaslane ei suuda talle pakkuda sellist taevalikku õndsust nagu internetiavarustes vohav porr. Seda seni kuni ta kohtub Barbaraga (Scarlett Johansson), iseteadliku noore naisega, kes osutub meistermurdjale parajaks väljakutseks.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Joseph Gordon-Levitt

  Osatäitjad: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, Tony Danza, Glenne Headly, Brie Larson

  Olen nii elevil (2013)

  Originaalpealkiri: "Los amantes pasajeros!"  (I'm So Excited!)

  Peninsula Airlinesi lennuki teekond Mexico Citysse algab

  nagu iga teine tavapärane liinilend: reisijad kinnitavad turvavööd ja juhtimine lülitakse autopiloodile. Keset Vaikset ookeani avastatakse tehniline rike ning pardalolijaid haarab paanika. Pilvepiiril kõlkuvate inimeste emotsioonid on laes ning surmaga silmitsi seistes võtetakse julgus rindu ja ...

  Samal ajal üritavad vaprad piloodid katastroofi ära hoida ning reipad reisisaatjad annavad endast kõik, et muuta surmaohus reisijate viimased hetked võimalikult meeleolukaks - segatakse joovastavaid kokteile ning etendatakse ülemeelikuid laulu- ja tantsunumbreid. Viva la vida!

  Heli: SPA, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Pedro Almodovar

  Osatäitjad:  Cecilia Roth,  Javier Camara, Lola Duenas ,  Penélope Cruz,  Antonio Banderas

  Tootja:  El Deseo S.A.

  Sünnitusvalud (2009)

  Originaalpealkiri: "Labor Pains"

  Thea Clayhill on ülbe kirjastaja Jerry Steinwaldi hoolimatu sekretär. Kui Jerry tahab Thead vallandada, valetab naine talle, et on neljandat kuud lapseootel. Thea kaotas autoõnnetuses oma vanemad ja hoolitseb nüüd oma noorema õe eest, ning ei saa töö kaotamist omale lubada. Peagi läheb Jerry mitmeks kuuks oma koeraga puhkusele ning tema vend, Nick Steinwald asub tema asemele. Thea otsustab oma valerasedust edasi teeselda, tema toetajaks on sõbranna Lisa.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Lara Shapiro

  Osatäitjad: Lindsay Lohan, Bridgit Mendler, Luke Kirby, Chris Parnell, Cheryl Hines, Kevin Covais

  Tootja:  Millennium Films

  Napilt lubatud (2011)

  Originaalpealkiri: "Barely Legal"

  Sue, Cheryl ja Lexi on parimad sõbrannad (nende vanemad kohtusid sünnitusmajas). Neil on samal päeval sünnipäev ja neil on kombeks selle päeva puhul alati midagi põnevat korda saata. Nüüd, kui on kohale jõudnud tüdrukute 18. sünnipäev, otsustavad nad kaotada oma süütuse.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jose Montesinos

  Osatäitjad: Jeneta St. Clair, Lisa Younger, Melissa Johnston

  Tootja:  The Asylum

  21 täis! (2013)

  Originaalpealkiri: 21 & Over

  21 TÄIS! - uus pöörane noortekomöödia menufilmide POHMAKAS ja POHMAKAS 2 autoritelt!

  Miller ja Casey otsustavad teha oma hea sõbra Jeff Changi 21. sünnipäeva puhul mõned õlled, sest järgmisel päeval on hällilapsel arstiteaduskonna sisteastumiseksamid. Sellest paari õlle plaanist kujuneb sujuvalt nii kolossaalne läbu ja möll, et hoia ja keela!

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jon Lucas, Scott Moore

  Osatäitjad: Miles Teller (Whiplash, Divergent), Skylar Astin (Pitch Perfect), Justin Chon (Twilight saga), Sarah Wright (Walk of Shame )

  Tootja: Relativity Media

  Absoluutselt Kõik (2015)

  Originaalpealkiri: Absolutely Anything

  Veidrikest kosmosetulnukad kes on võtnud endale võimu universiumis, otsustavad planeet Maa hävitada, juhul kui see ei läbi nende „testi“. Testimiseks anatakse ühele suvaliselt valitud inimesele erakordsed võimed teha kõike, mida hing ihaldab. Kui ta kasutab oma võimeid, et teha head, jääb Maa alles, kui aga kurja tegemiseks, siis planeet hävitatakse. Kas välja valitud nohikust õpetaja (Simon Pegg) suudab ülesannete kõrgusele jääda ja Maa päästa?

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Terry Jones

  Osatäitjad: Simon Pegg, Kate Beckinsale, Sanjeev Bhaskar, Robin Williams, Rob Riggle, Joanna Lumley

  Tootja: Bill and Ben Productions, GFM films, Premiere Picture

  Crestview Kooli Pahad Õpilased (2017)

  Originaalpealkiri: Bad Kids of Crestview Academy

  PEALE TUNDE JÄÄMINE SAKIB, AGA SEE ON TAPVALT LÕBUS:

  Neli aastat hiljem on uus grupp kuulsa ja prestiižse Crestview kooli õpilasi jäetud laupäeva hommikuks peale tunde. Kui esmakursuse “rebane” Siouxsie ennast õe surma asjaolude uurimiseks karistatute gruppi sokutab, muutub laupäevahommikune Crestview kooli rikaste laste karistustund sõna otseses mõttes põrguks. Ei kulu kaua kui naiivne kiisusõber, gei-narkodiiler, kuum kirikuõpetaja tütar, senaatori poeg ja kutsumata noor outsaider leiavad ennast koolist luku tagant, omamata mingit ettekujutust , kes selle taga on. Põnevust ja lõbu on laialt, kui “pahad lapsed” üksteise vastu pööravad. Üksteise järel juhtuvad põgeneda üritavate noorukitega absurdselt traagilised õnnetused. (Film põhineb kultuskoomiksi järjeosal “Pahad Lapsed Lähevad Põrgusse 2”)

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Ben Browder

  Osades: Gina Gershon, Sammi Hanratty, Sean Astin, Drake Bell, Ali Astin, Ben Browder, Sophia Taylor Ali

  Stuudio:  BKG2H Productions

  Frances HA (2012)

  Originaalpealkiri: "Frances HA"

  Frances elab NYC’s, aga tal pole nagu päris oma pesa. Frances tantsib tantsustuudios, aga ta pole ikka päris tantsija. Francese parim sõbranna on Sophie, aga nad tegelikult ei räägi enam eritil. Frances elab pealaest jalatallani unistades, mõistes samal ajal, kuidas ta reaalsusest üha kaugemale irdub. Frances läheb nädalavahetuseks Pariisi, aga tal pole tegelikult selleks raha. Frances tahab nii palju rohkemat kui tal on kuigi see, mis tal on, on päris hea. Francese pöid on elust pehme ning võlgu saab ju järgmisest palgast ka maksta. Frances, ha.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Noah Baumbach

  Osatäitjad: Greta Gerwig, Mickey Sumner, Adam Driver

  Tootja: RT Features, Pine District Pictures, Scott Rudin Productions

  Smithi suureks kasvamine (2015)

  Originaalpealkiri: Good Ol' Boy / Growing Up Smith

  „Smithi suureks kasvamine“ on lugu Smithist, kümne aastasest India poisist, kes kasvab 1979. aastal Ameerika väikelinnas. Kuna poisi perekond soovib elada Ameerika unelmas, samas ka hoida aus India pärandit, toimuvad grillimised, halloween ja jaht. Smith armub oma naabritüdruk Amysse ja näeb Amy isas Butchis kauboid,  keda ta soovib, et tema isa võiks olla. Kahjuks leiab Smithi isa Bhaaskar, et Smithis kaob lootus jääda auväärseks India poisiks, ning Smith saadetakse tagasi Indiasse. Üheksateist aastat hiljem pöördub Smith tagasi Ameerikasse, tagasi kohta, mis oli olnud tema kodu.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Frank Lotito

  Osatäitjad: Jason Lee, Anjul Nigam, Brighton Sharbino, Hilarie Burton, Roni Akurati

  Tootja:  Brittany House Pictures

  Hectori õnneotsingud (2014)

  Originaalpealkiri: Hector and the Search for Happiness

  Hector (Simon Pegg) on veidrikust psühhiaater, kes on oma näiliselt ilusast, kuid monotoonsest elust surmani tüdinenud. Ta tunnistab oma kauaaegsele tüdruksõbrale Clarale (Rosamund Pike), et tunneb end petisena, sest nägemata ise tõelist elu kogu selle mitmekesisuses, on ta nõuandjaks oma patsientidele, suutmata neid kübetki õnnelikumaks muuta. Niisiis otsustab Hector teha midagi, mida keegi temast ei ootaks. Pakatades muretust vaprusest ja lapsemeelsest uudishimust asub ta üksinda teekonnale maailma kõige erinevamatesse paikadesse, eesmärgiga leida see salapärane Tõelise Õnne valem. Muidugi tipneb too seiklusi, huumorit ja uusi tutvusi täis teekond ootamatult naljakate ning põhjapanevate tagajärgedega.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Peter Chelsom

  Osatäitjad: Simon Pegg, Rosamund Pike, Toni Collette, Stellan Skarsgård, Jean Reno, Veronica Ferres, Christopher Plummer

  Tootja: Relativity Media

  Imetlusväärse noore T.S. Spiveti erakordne teekond (2013)

  Originaalpealkiri: "The Young and Prodigious T.S. Spivet"

  T. S. Spivet on 10-aastane imelaps, kellel on suur kirg kartograafia ja leiutiste vastu. Ta elab Montana rantšos koos mardikatest vaimustuva emaga, kauboist isaga ja 14-aastase õega, kes unistab Miss Ameerika tiitli võitmisest. Tema kaksikvend Layton suri õnnetuses, mille põhjustas vanemate laudas olev tulirelv, mida perekond enam teemaks ei too. T. S. oli sel hetkel vennaga koos, mõõtmas eksperimendi korras laskude ulatust, ega suuda siiani mõista, mis täpselt juhtus. Ühel päeval tuleb T. S.'ile ootamatult kõne Smithsoniani muuseumist, mille kohaselt on just tema väga erilise Bairdi autasu võitja, mille teenis igiliikuri eest. Poiss on kutsutud auhinna pidulikule vastuvõtmisele, kus tal tuleb anda kõne. Kellelegi ütlemata alustab T. S. rongireisi Washington D.C. suunas.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jean-Pierre Jeunet

  Osatäitjad: Helena Bonham Carter, Kyle Catlett, Judy Davis

  Tootja: Epithète Films

  Väitlusklubi (2017)

  Originaalpealkiri: Speech & Debate

  Frustreeritud silmakirjalikkusest, mida nad näevad oma vanemates, õpetajates ja kogu kooli juhatuses, otsustab ebatavaline trio leida võimaluse avalikustada tõde ja tuua kuuldavale oma hääl. Selleks taaselustatakse kooliklubid ja vallutatakse taas maailm.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Dan Harris

  Osatäitjad: Liam James, Austin P. McKenzie, Sarah Steele, Kal Penn, Skylar Astin

  Tootja:  Sycamore Pictures

  Esietendus (2016)

  Originaalpealkiri: Opening Night

  Vahva muusikaline lugu läbipõlenud Broadway lauljast kes töötab trupijuhina ning peab lavale tooma oma uue muusikali esilinastuse. Paraku peab ta üheaegselt ohjama nii eksentrikutest koosnevat näitetruppi kui ka üritama sotti saada oma vussi läinud armuasjadest.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Isaac Rentz

  Osatäitjad: Topher Grace, Alona Tal, Anne Heche, Taye Diggs, Rob Riggle, Paul Scheer, Lauren Lapkus, JC Chasez, Lesli Margherita, Brian Huskey

  Tootja: Dark Factory Entertainment

  Teekond iseendasse (2014)

  Originaalpealkiri: The Road Within

  Teekond iseendasse räägib Vincentist, noorest mehest, kes kannatab Tourette’i sündroomi all. Tema ema sureb ja isa Robert peab sekkuma. Robert töötab poliitilisel ametikohal ja ei soovi oma poja sekkumist valimiskampaaniasse ning viib Vincenti kliinikusse, mida juhib ebatraditsiooniline Dr. Mia Rose. Vincent armub seal anoreksiat põdevasse Mariesse. Nad varastavad Dr. Rose’i auto ja peavad röövima ka Vincenti toakaaslase Alexi, et see neid ei reedaks. Vincent, Marie ja Alex alustavad oma elumuutvat teekonda, et viia Vincenti ema tuhk ookeani, jälitajateks Vincenti isa Robert ja Dr. Rose.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Gren Wells

  Osatäitjad: Zoë Kravitz, Dev Patel, Robert Patrick, Robert Sheehan, Kyra Sedgwick, Ali Hillis, Matt Riedy

  Tootja:  Amasia Entertainment

  Suured Pulmad (2013)

  Originaalpealkiri: The Big Wedding

  Palju aastaid tagasi oma abielu lahutanud Don ja Ellie Griffin (Robert De Niro ja Diane Keaton) peavad oma poja pulmade jaoks teesklema, et elavad endiselt õnnelikult koos. Loomulikult kaasneb sellega palju arusaamatusi ja naljakaid olukordi ning lõpuks kujuneb sellest üks tõeline perekondlik tohuvabohu!

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Justin Zackham

  Osatäitjad: Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl, Amanda Seyfried, Susan Sarandon, Robin Williams, Ben Barnes, Topher Grace

  Tootja: Millennium Films

  Kutsumata Külalised (2013)

  Originaalpealkiri: +1

  Tudengitest sõbrad lähevad aasta suurimale peole, kus mõistatuslik fenomen sündmused pea peale keerab.

  Järgnevas kaoses peab selguma, kas nende sõprus ja armusuhted jäävad püsima ja veelgi enam - kas keegi sellest segadusest üldse eluga pääseb.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Dennis Iliadis

  Osatäitjad: Rhys Wakefield, Logan Miller, Ashley Hinshaw, Natalie Hall, Rohan Kymal

  Tootja: Process Films

  Film 43 (2013)

  Originaalpealkiri: Movie 43

  Hoiatus! Tegemist on jube nilbe, labase ja kõlvatu, kuid kohutavalt naljaka filmiga. See film on mõeldud kõigile neile, keda on ära tüüdanud romantilised ja liiga leebe huumoriga vürtsitatud filmid!

  Produtsent Peter Farrelly ("Dumb and Dumber", "There's Something About Mary") juhtimisel mitmete tuntud lavastajate koostöös valminud pööraselt naljakas komöödiakogumikus, mille läbivaks jooneks on allapoole vööd naljad ja halastamatult siivutu huumor

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Peter Farrelly, Brett Ratner, Bob Odenkirk, Elizabeth Banks, Steven Brill, Steve Carr, Rusty Cundieff, James Duffy, Griffin Dunne, Patrik Forsberg, Will Graham, James Gunn, Jonathan van Tulleken

  Osatäitjad: Hugh Jackman, Gerard Butler, Kate Winslet, Halle Berry, Richard Gere, Seth MacFarlane; Elizabeth Banks, Kristen Bell, Halle Berry, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Gerard Butler, Kieran Culkin, Josh Duhamel, Anna Faris, Richard Gere, John Hodgman, Terrence Howard, Hugh Jackman, Greg Kinnear, Johnny Knoxville, Justin Long, Stephen Merchant, Christopher Mintz-Plasse, Chloe Grace Moretz, Chris Pratt, Dennis Quaid, Liev Schreiber, Seann William Scott, Emma Stone, Jason Sudeikis, Uma Thurman, Naomi Watts, Kate Winslet

  Tootja:  Relativity Media

  Kummituste maja 2 (2012)

  Originaalpealkiri: A Haunted House 2

  Malcolm otsustab peale kallima Kishia kaotust autoõnnetuses alustada uut elu kahe lapse ema Meganiga.

  Peagi hakkavad taas aset leidma kummalised nähtused, mis vǒtavad keerulise pöörde, kui kõrvalmajja asub elama taaselustunud Kisha...

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Michael Tiddes

  Osatäitjad: Marlon Wayans, Jaime Pressly, Cedric The Entertainer

  Tootja: Baby Way Productions, Automatik Entertainment, IM Global Octane, Wayans Bros. Entertainment

  Loll ja Lollim kakks (2014)

  Originaalpealkiri: Dumb and Dumber To

  20 aastat on mööda läinud ja kätte on jõudnud tänapäev. Lloyd on terve selle aja hullumajas veetnud ning psüühilist haigust teeselnud, et oma sõbrale vingerpussi mängida. Kuid kui Lloyd nalja paljastab, saavad sõbrad jälle koos rumalatele seiklustele suunduda.

  Juhuse tahtel saab Harry teada, et ta sai 90ndate alguses isaks ning sõbrad suunduvad Harry tütre ostingutele. Mõlemil on aga oma põhjus Harry tütre leidmiseks - Harry soovib aidata tütre ema, kes hädasti uut neeru vajab ning Lloyd on armunud (jälle!), seekord siis Harry tütresse. Kaks ustavat ning erakordselt lolli sõpra saavad taaskord hullumeelsele teekonnale suunduda.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Bobby Farrelly, Peter Farrelly

  Osatäitjad: Jim Carrey, Jeff Daniels, Kathleen Turner, Rob Riggle

  Tootja: Universal Pictures

  Eined Ratastel (1984)

  Originaalpealkiri: Kuai can che (Wheels on Meals)

  David (Biao Yuen) ja Thomas (Jackie Chan) peavad Barcelonas liikuvat söögikohta. Ühel päeval armuvad nad ilusasse Silviasse ja kutsuvad ta oma juurde külla, kuid seal varastab naine nende raha. Teda otsima asudes kohtuvad David ja Thomas pidevalt teistega, kes samuti kaunitari jälil on, ja see viib mitme intensiivse võitluseni.

  Heli: CHI, ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Sammo Hung Kam-Bo

  Osades: Jackie Chan, Sammo Hung Kam-Bo, Biao Yuen, Lola Forner, Benny Urquidez

  Palvetades eksinute eest (1997)

  Originaalpealkiri: Preaching to the Perverted

  Moraalset ristisõda pidava ministri alluvusse tuleb tööle noor arvutispetsialist Peter, kes peab sisse imbuma Londoni SM lavatagustesse. Peter peab koguma tõendeid füüsilistest rünnakutest, et minister saaks esitada süüdistuse ja sellise tegevuse lõpetada. Tahtmatult kistakse Peter sündmuste keskmesse ja ta armub Emand Tanya Cheexi. 

  Heli: ENG

  Subtiitrid: Eesti 

  Lavastaja: Stuart Urban

  Osatäitjad: Guinevere Turner, Christien Anholt, Tom Bell, Julie Graham,  Georgina Hale, Julian Wadham, Ricky Tomlinson, Roger Lloyd Pack

  Tootja:  Cyclops Vision, PTTP Films

  Kisakoori Laager (2010)

  Originaalpealkiri: #1 Cheerleader Camp

  Kaks kiimas kolledžikutti saavad tööle seksikate kisakooritüdrukute suvelaagris. Kui neil avaneb võimalus aidata üht tiimi võidule, toovad nad kohale grupi strippareid ja viivad sellega võistlused uutele kõrgustele.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Mark Quod

  Osatäitjad: Jay Gillespie, Erica Duke, Seth Cassell, Harmony Blossom, Charlene Tilton

  Poissmeeste õhtu (2014)

  Originaalpealkiri: Bachelor Night

  Kui poissmeeste õhtu ristub Vegases pruutneitsite õhtuga, on
  vaid isamees ja peamine pruutneitsi need, kes suudavad ära hoida oma sõprade kirevad “vead”.

  Heli: ENG

  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Maximillian Elfeldt, Jeff Newman

  Osatäitjad: Andrew Bongiorno, Heather Paige Cohn, Samantha Stewart, Skyler Yeast, Amy Lindsay

  Tootja:  The Asylum

  Alfa Maja (2014)

  Originaalpealkiri: Alpha House

  Kui ülikoolilinnaku vingeim meeskorporatsioon (Alfa Maja) peab prorektori korraldusel ja eksmatrikuleerimise ähvardusel jagama oma ühiselamut naiskorporatsiooniga, seisab noormeestel ees sugudevaheline eepiline võitlus õiguse eest PIDU PANNA!

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jacob Cooney

  Osatäitjad: D.C. Douglas, Heather Paige Cohn, Julien Bensimhon, Jean Louise O’Sullivan, Chris O’Brien

  Kuutõusu Kuningriik (2012)

  Originaalpealkiri: Moonrise Kingdom

  Kaks noort armunut Sam (Jared Gilman) ja Suzy (Kara Hayward) põgenevad skaudilaagrist ning šerifi (Bruce Willis) eestvedamisel hakatakse lapsi otsima. Omaalgatuslikult hakkab juhtunut uurima ka skautide juht.

  „Kuutõusu kuningriik” on noorte täiskasvanuks saamise lugu aastast 1965.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Wes Anderson

  Osatäitjad: Bruce Willis, Tilda Swinton, Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand, Jared Gilman, Kara Hayward

  Tootja: Scott Rudin Productions