Thriller

  Edastused

  Uus Raevurusikas (1976)

  Originaalpealkiri: "New Fist of Fury / Xīn Jīng Wǔ Mén"

  Järg Bruce Lee kultuslikule märulifilmile “Raevurusikas”. 1976. aastal valminud “Uus raevurusikas”,peaosas Jackie Chan (“Tipptund”), on rohkete võitluskunsti-stseenidega kung-fu põnevik, mis algab sealt kus Bruce Lee "Raevurusikas" lõppes. Jaapanlaste poolt tapetud Chen Zhen'i (Bruce Lee) kolm ellujäänud kaaslast põgenevad Shanghaist Taiwani lootuses uuesti avada oma kung-fu kool ja jätkata võitlust Jaapani okupantide vastu. Vargapoiss Lung (Jackie Chan), kes on seni kung-fu omandamist vältinud, pekstakse poolsurnuks. Teda turgutavad jalule tagasi kung-fu kooli õpilased. Kui Lungi kooli õppima kutsutakse, siis ta esialgu keeldub, kuid kui üks jaapani ametnik oma kiusamistaktikatega liiga kaugele läheb, asub poiss kiirelt võtlemist õppima. Temast saab üleöö kung-fu spetsialist, kes jaapanlastel kered kuumaks kütab.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Lo Wei

  Osades: Jackie Chan, Han Ying-chieh, Nora Miao, Tong Yim-chan

  Noor Meister (1980)

  1980. aastast pärinev Hongkongi klassikasse kuuluv võitluskunstifilm, mille lavastaja ja peaosaline on legendaarne Chakie Chan („Tipptund“). Action-komöödia räägib keskpärasest õpilasest Dragonist (Jackie Chan), kes kaotab ühe vahejuhtumi tõttu kaasõpilaste silmis oma maine ning saadetakse koolist häbiga ära. Filmis tegutseb ka tema eksiteele sattunud vend, kes töötab pättide hüvanguks. Dragon saadetakse venda tagasi tooma ja algab kõvem möll täis võitluskunste ja jaburat huumorit. Filmi lõpus olev võitlusstseen on Jackiechanilikult meisterlik, humoorikas ja eepiline.

  Heli: CHI, ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jackie Chan

  Osades: Jackie Chan, Yuen Biao, Feng Feng, Shih Kien

  Murtud Sõrmedega Meister (1979)

  Originaalpealkiri: ""Master with Cracked Fingers/ Guang dong xiao lao hu"

  Idamaiste võitluskunstide klassika, milles leidub nii actionit, draamat kui ka komöödiat. Filmis mängib peaosa hilisteismeline Jackie Chan (tollal veel nime all Chan Yuan Lung), kes kehastab ei kedagi muud kui Jackie Chani nimelist noormeest. Teda huvitas kung fu juba siis, kui ta oli väike poiss, kuid isa ei lubanud tal sellega tegeleda. Nii hakkaski Jackie salaja treenima vana kerjuse käe all, arendades oma võitluskunstide tehnika nii meisterlikuks, et kui asi jõuab iga kung-fu filmi finaalini ehk kohustusliku suure kättemaksuni, on noormees valmis astuma oma vaenlasele vastu kinniseotud silmadega.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Chu,Mu

  Osades: Chacie Chan, Siu Tien Yuen, Dean Shek

                           

  Kartmatu Hüään (1979)

  Originaalpealkiri: "The Fearless Hyena"

  Chakie Chan kehastab action-komöödias „Kartmatu hüään“ Ching Lungi, kes elab vaikses külakeses koos oma vanaisaga. Taat õpetab talle mõistagi kung-fu'd. Noormees satub pidevalt võitlustesse, kuigi vanaisa keelab tal avalikult kung-fu'ga tegeleda. Asi tipneb õpetaja tapmise ja suureks kättemaksuks treenimisega. Filmi sisaldab ohtralt võitlusstseene milles on nii meisterlikku koreograafiat, kui ka paras annus huumorit.

  Heli: CHI, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja(d): Jackie Chan, Kenneth Tsang

  Osades: Jackie Chan, James Tien, Hui Lou Chen, Shi-Kwan Yen, Kun Li, Tien-chi Cheng

  NB! Film on SD kvaliteedis.

  Tulevikumaailm (2018)

  Originaalpealkiri: "Future World"

  Kõrbeoaasis lebab haigevoodis hinge vaakumas Kuninganna (Lucy Liu). Samal ajal on tema poeg Prints (Jeffery Wahlberg) rännakul läbi tühermaade väsimatult otsimas müütilist ravimit, mis kuninganna tervise tagasi tooks. Pääsedes vaevu mootorratajõugu, mida juhib Sõjajumal (James Franco), ning nende käsilase (Cliff "Method Man" Smith) käest, kohtub Prints Ash’iga (Suki Waterhouse) – Sõjajumala robotist seksika palgamõrvariga, kes on rännakul endale hinge otsimas. Kui Prints langeb Narkoparuni (Milla Jovovich) küüsi ja Sõjajumala käsilased asuvad rünnakule, ei jää Printsil muud üle kui inimkonna viimaste riismete nimel võitlusesse asuda.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: James Franco, Bruce Thierry Cheung

  Osatäitjad: James Franco, Milla Jovovich, Lucy Liu, Suki Waterhouse, Margarita Levieva, Snoop Dogg, Method Man

  Tootja:  AMBI Group

  Terminal (2018)

  Pimedaim urgas ühe nimetu ja rahvarohke suurlinna südames – "Terminal" vahendab ootamatute pööretega lugu kahest palgamõrvarist neile usaldatud kuritahtliku plaani elluviimisel.

  Filmi keskmes on õpetaja, kes peab võitlust surmahaigusega, mõistatuslik portjee ja ohtlikku kaksikelu elav pentsik ettekandja. Ühe salapärase ja kättemaksu ihkava kuritegeliku liidri mahitusel põimuvad kokku kõigi tegelaste elud ja ööpimeduses rullub lahti surmav sündmusteahel.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Vaughn Stein

  Osatäitjad: Margot Robbie, Mike Myers, Simon Pegg, Max Irons, Dexter Fletcher

  Tootja:  Highland Film Group (HFG)

  Suur Boss (1971)

  Originaalpealkiri: "The Big Boss"

  Actioni-küllane krimidraama, võitluskunstide legendi Bruce Lee üks esimesi suuri filme, mis pärineb aastast 1971. „Suur Boss“ räägib loo linnapoiss Chengist, kes kolib oma nõbude juurde, et asuda tööle jäävabrikusse. Perekonna liikmed on andnud lubaduse mitte võitlustesse sattuda, kuid kui mõned sugulased hakkavad salapärastel põhjustel kaduma, peab Cheng lubadusest taanduma ja asuma asju klaarima.

  Heli CHI, RUS
  Subtiiter: Eesti 

  Aus hoiatus: Eestikeelse subtiitri kvaliteet jätab soovida!!!

  Lavastaja: Wei Lo

  Osades: Bruce Lee, Maria Yi, James Tien, Marilyn Bautista

  Kellavärgiga Apelsin (1971)

  Originaalpealkiri: "A Clockwork Orange"

  Tuleviku Inglismaal on vägivald noorte argipäeva loomulik osa. Ka Beethoveni muusikast vaimustunud Alex deLarge (Malcolm McDowell) ja tema kolm kaaslast hulguvad õhtuti mööda tänavaid ja otsivad võimalusi oma vägivaldseid fantaasiaid välja elada. Ühek päeval vahistatakse Alex ja talle mõistetakse vanglakaristus. Et seda lühendada, nõustub ta osalema uudses teraapias, mis muudab inimese võimetuks isegi vägivallale mõtlema. Näiliselt vägivallast terveks ravitud, lastakse noormees tagasi ühiskonda. Kuid ühiskonnas, mis ei tunne andestust, ei ole kerge taas õigele rajale saada isegi siis, kui sa midagi halba ei tee.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Stanley Kubrick

  Osatäitjad: Malcolm McDowell, Patrick Magee, Adrienne Corri, Miriam Karlin

  Belko Eksperiment (2016)

  Ebardlikus sotsiaalses eksperimendis on kaheksakümmend ameeriklast lukustatud Colombia Bogota kõrghoonesse. Neid käsutab sisekõlaritest tulev tundmatu hääl mis käsib kõigil osaleda surmavas tapmismängus või saada ise tapetud.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Greg McLean

  Osatäitjad: John Gallagher Jr., Tony Goldwyn, Adria Arjona, John C. McGinley, Melonie Diaz, Josh Brener, Michael Rooker

  Tootja:  BH Tilt, Orion Pictures

  Enderi Mäng (2013)

  ENDERI MÄNG on Orson Scott Cardi samanimelisel menuromaanil põhinev seikluspõnevik, mille peaosas paar aastat tagasi Martin Scorsese imelises fantaasialoos "Hugo" nimiosalist kehastanud noor Asa Butterfield. Kaasa teevad Oscari-võitja Ben Kingsley ("Hugo", "Raudmees 3") ning terve plejaad nooremaid ja vanemaid Oscari-nominente: Harrison Ford (Indiana Jonesi seiklused), Hailee Steinfeld ("Tõeline visadus"), Abigail Breslin ("Väike miss päikesepaiste") ja Viola Davis ("Vangistatud", "Koduabiline"). 

  Aasta 2135. Inimkond on vaid ime läbi elanud üle kohutava tulnukrassi kaks rünnakut ja valmistub taas ohtliku vaenlase vastu astuma. Selleks, et tagada inimkonna ellujäämine asutatakse eriline sõjakool, kuhu saadetakse kõige andekamad lapsed juba varases nooruses. Nende laste hulgas on ka lootustandev noor sõjastrateeg Andrew (Ender) Wiggin, Maa rahvusvahelise laevastiku tulevane väejuht ja inimkonna ainus pääsemislootus.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Gavin Hood

  Osatäitjad: Harrison Ford, Asa Butterfield, Hailee Steinfeld, Ben Kingsley

  Tootja: Summit Entertainment

  Wall Streeti Hunt (2013)

  Originaalpealkiri: "The Wolf of Wall Street"

  HE WOLF OF WALL STREET on legendaarse režissööri Martin Scorsese ja mitmekordse Oscari-nominendi Leonardo DiCaprio uus, järjekorras viies koostööprojekt, mis põhineb finantskurjategija Jordan Belforti memuaaridel. Mees asutas 1987. aastal Wallt Streeti ühe suurima maaklerfirma ning kümme aastat hiljem mõisteti ta süüdi rahapesus ja erinevates finantskuritegudes..

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Martin Scorsese

  Osatäitjad: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Kyle Chandler, Jean Dujardin, Matthew McConaughey, Jon Favreau, Margot Robbie, Jon Bernthal

  Tootja: Paramount Pictures

  Wind River (2017)

  Originaalpealkiri: "Wind River"

  Keset lumist ja metsikut tundrat leiab professionaalne kiskjakütt Cory Lambert (Jeremy Renner) kohaliku noore indiaanineiu surnukeha. FBI saadab uurimist juhtima terase kuid algaja agendi Jane Banneri (Elizabeth Olsen), kes saabub kaugesse Wind Riveri reservaati otse Las Vegasest, olles ilmselgelt ettevalmistamata nii Wyomingi jäise kliima kui võika veretöö suhtes. Vaatamata enda traagilisele minevikule ja isiklikule seosele mõrvajuhtumiga otsustab Cory südikale agendile appi tulla, et seekord hoopis teist sorti kiskjale jahti pidada.

  Kõleda ent kaasahaarava põneviku peaosades teevad mitmete kriitikute arvates oma karjääri seni parimad rollid Jeremy Renner („The Hurt Locker“) ja Elizabeth Olsen („Captain America: Civil War“). Kõrvalosades säravad Gil Birmingham („Hell or High Water“), Graham Greene („Dances with Wolves“), Jon Bernthal („Baby Driver“) jpt. Filmi produtsendid on Basil Iwanyk (“Sicario”, “The Town”) ja Peter Berg (“Lone Survivor”, “Hell or High Water”). Operaatoritööd tegi Ben Richardson, kes pidas sama ametit ka suurepärase filmi „Beasts of the Southern Wild“ juures ning sai oma töö eest laialdast tunnustust.

  Filmi lavastajaks ja stsenaristiks on Oscari nominent Taylor Sheridan, kelle isikupärane kohatunnetus ja dialoog on kinofännidele tuttav filmidest "Hell or High Water" ja "Sicario". Oma lavastajadebüüdi eest filmis WIND RIVER anti Sheridanile Cannes’i filmifestivali Un Certain Regard programmis ka parima lavastaja preemia. Samuti kuulutati film selle suvisel Karlovy Vary filmifestivalil publikulemmikuks.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Filmistuudio: Voltage Pictures

  Lavastaja: Taylor Sheridan

  Osatäitjad: Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Graham Greene, Jon Bernthal

  Punased Tuled (2012)

  Originaalpealkiri: "Red Lights"

  Psühholoog Margaret Matheson (Sigourney Weaver) ja tema assistent (Cillian Murphy) uurivad paranormaalseid nähtusi. Töö käigus ristub nende tee tunnustatud meediumiga (Robert De Niro).

  Margaret soovib meest paljastada, kuid ei oska aimatagi, milleni ohtlikud katsed viivad.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Rodrigo Cortes

  Osatäitjad: Robert De Niro, Sigourney Weaver, Cillian Murphy

  Tootja:  Millennium Films

  Olümpus on langenud (2013)

  Originaalpealkiri: "Olympus Has Fallen"

  Gerard Butler, Aaron Eckhart ja Morgan Freeman ülipingelises märulis OLÜMPOS ON LANGENUD!

  Põnevusmärul endisest USA salateenistuse agendist (Gerard Butler), kes saab ülesandeks päästa Ameerika Ühendriikide president terroristide käest, kes on hõivanud Valge Maja. Tema kätes on kogu vaba maailma saatus!

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Antoine Fuqua

  Osatäitjad: Gerard Butler, Morgan Freeman, Aaron Eckhart

  Tootja: Millennium Films

  Plahvatusohtlik (2012)

  Originaalpealkiri: "Haywire"

  Mallory Kane (Gina Carano) on tipptasemel väljaõppega agent, kes täidab valgustkartvaid tellimustöid maailma kõige räpasemates ja ohtlikumates paikades. Pärast seda, kui ta päästab pantvangis hoitud Hiina ajakirjaniku, reedab Mallory üks tema lähedastest kolleegidest ning jätab ta surema. Korraga on temast saanud sihtmärk halastamatutele tapjatele, kes teavad ette iga ta sammu. Selleks, et tal oleks mingitki lootust ellu jääda, peab naine jõudma tõeni.

  "Plahvatusohtlik" on kaelamurdvas tempos action-thriller, mille lavastajaks Oscari-võitja Steven Soderbergh ("Narkoäri", "Oceani 11") ning stsenaristiks Lem Dobbs ("The Limey"). Osades Channing Tatum ("G.I. Joe - Kobra rünnak"), Ewan McGregor ("Variautor"), Michael Fassbender ("Vääritud tõprad"), Antonio Banderas ("Desperaado"), Bill Paxton ("Aliens"), Michael Douglas ("Wall Street: Raha ei maga"), Michael Angarano ("Almost Famous") jt. Nimiosas kinodebüüti tegev vabavõitluse superstaar Gina Carano, kes teeb ise oma adrenaliinirikkad kaskadööritrikid.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Filmistuudio: Relativity Media

  Lavastaja: Steven Soderbergh

  Osatäitjad: Gina Carano, Channing Tatum, Michael Fassbender, Ewan McGregor, Michael Douglas, Antonio Banderas, Michael Angarano, Bill Paxton, Mathieu Kassovitz

  Vahetuse Lõpp (2012)

  Originaalpealkiri: "End of Watch"

  Politseidraama kahest noorest politseiohvitserist, kes satuvad rutiinse kontrolli käigus kartelli musta nimekirja - see aga ei tähenda mitte komplikatsioone tollis, vaid võitlust oma elu eest...

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: David Ayer

  Osatäitjad: Jake Gyllenhaal, Michael Peña, Natalie Martinez, Anna Kendrick, David Harbour, Frank Grillo, America Ferrera

  Filmistuudio: Exclusive Media Group

  Palgamõrvarid (2013)

  Originaalpealkiri: "Bounty Killer"

  Apokalüptiline segu Mad Max’ist ja Kill Bill’ist.

  Palgamõrvarid konkureerivad omavahel kõige suurema laipade arvu suuruse, kuulsuse ja rahapatakate eest. Nad võitlevad korporatiivse ahnuse vastu ning loovad korda maailmas, mis on hävinud peale laastavaid sõdasid..

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Henry Saine

  Osatäitjad: Matthew Marsden, Kristanna Loken,  Christian Pitre, Barak Hardley, Abraham Benrubi, Gary Busey.

  Filmistuudio: Just Chorizo Productions

  Metallica "Through the Never" (2013)

  Originaalpealkiri: "Metallica "Through the Never" "

  METALLICA: THROUGH THE NEVER on ainulaadne elamus, mis ühendab endas legendaarse heavy metal bändi kontserdi suurejoonelise lavashow ning ansambli lugudest inspireeritud põnevusloo.

  Noor kutt Trip (Dane DeHaan, "The Place Beyond the Pines") on Metallica kontserttuuril transameheks ning järjekordse kontserdi ajal saadetakse ta mingit kiireloomulist ülesannet täitma. Saatuse ja asjaolude tahtel

  kujuneb sellest üks parajalt kummaline õhtu, mille taustal kulgeva kontserdi raames teeb laval raju etteaste METALLICA koosseisus James Hetfield, Lars Urlich, Kirk Hammett ja Robert Trujillo.

  Rezissöör Nimrod Antal’i ("Predators", 2010) lavastatud ja Metallica meestega kahasse kirjutatud lugu on üles võetud korraga 24 kaameraga. Erilise elamuse garanteerivad tipptasemel tehnika, mis viib vaataja otse sündmuste keskele ning üks võimsamaid kontsertlavasid, mis seni üldse ehitatud.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Nimród Antal

  Osatäitjad: Dane DeHaan, James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Robert Trujillo

  Tootja:  Blackened Recordings

  Veritasu (2014)

  Originaalpealkiri: " In the Blood"

  Märulit ja põnevust pakkuvas filmis põrkuvad lõbustusparadiisis kaks erinevat kõrvuti eksisteerivat maailma, kus selgub, et imekaunis väliskest on vaid petlik kujutelm. Vastne abielupaar Ava ja Derek saabuvad ühele Kariibi mere saarele, kus planeerivad veeta unustamatu puhkuse. Sportlik paarike otsustab vahelduseks rannamõnudele harrastada ka veidi ekstreemsemat meelelahutust. Paraku võtab olukord ootamatu pöörde, kui Ava mehega juhtub õnnetus ja ta jäljetult kaob.

  Ava mõistab peagi, et kohalikul politseil puudub igasugune huvi ja soov Derekit otsida. Naine alustab ohtlikku mängu ning asub ise abikaasa jälgi ajama. Eemal luksushotellidest ja ohutust turismipiirkonnast võimutseb kuritegelik grupeering, mille liikmed saavad enda nahal tunda meeleheitel naise kättemaksu.

  Näitleja, modell ja vabavõitluse meister Gina Carano mängib väga tõetruult vapra ja jõulise abikaasa rolli, samas kaotamata hetkekski oma naiselikku võlu. Kaunis, seksapiilne, järjekindel ja väga ohtlik naine demonstreerib viimase peal võitluskunsti.

  Gina Carano partneriks on Videviku saaga staar Cam Gigandet. Action-thrilleris löövad kaasa põlised mehhiklased Danny „Machete“ Trejo ja igavene politseinik Luis Guzmán.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: John Stockwell

  Osatäitjad: Gina Carano, Cam Gigandet, Danny Trejo, Luis Guzmán, Amaury Nolasco

  Tootja: Anchor Bay Films, 20th Century Fox Home Entertainment, Movie Package Company

  Surematud (2011)

  Originaalpealkiri: "Immortals"

  Julm ja verejanuline kuningas (Mickey Rourke) laastab oma tohutu armeega Kreekat, otsides legendaarset relva, ning on vaid üks mees, Zeusi (Luke Evans) enese poolt välja valitud lihtne kiviraidur Theseus (Henry Cavill), kes julgeb talle vastu hakata. Seejuures on tema ainsaks abiliseks kaunis oraakel (Freida Pinto), kelle sünged nägemused veenavad naist, et just Theseus on see, kes suudaks kogu maailma ähvardava hävingu ära hoida.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Tarsem Singh

  Osatäitjad: Mickey Rourke, Stephen Dorff, Isabel Lucas, Robert Maillet

  Tootja:  Relativity Media

  Barbar Conan (2011)

  Originaalpealkiri: "Conan the Barbarian"

  "Ma elan. Ma armastan. Ma tapan... Ma olen rahul."

  - Barbar Conan

  Conan (Jason Momoa) on mees, kelle põhiliseks sihiks elus on leida üles ja surmata julm hirmuvalitseja (Stephen Lang), kes tappis Conani isa ning hävitas tema koduküla. Teekond isikliku kättemaksuni muutub aga eepiliseks võitluseks täis ohtlike rivaale, hirmuäratavaid koletisi ja ületamatuna tunduvaid takistusi. Conan saab selle käigus aru, et tema ongi ainus lootus murda üha kasvava kurjuse võim enne, kui pimedus on neelanud kogu maa.

  "Barbar Conan 3D" toob tagasi ekraanile kirjanik Robert E. Howardi poolt juba 1932. aastal loodud tegelaskuju, keda paljud tunnevad ennekõike Arnold Schwarzeneggeri kehastuses.  

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Marcus Nispel

  Osatäitjad: Jason Momoa, Stephen Lang, Rachel Nichols, Ron Perlman, Saïd Taghmaoui, Rose McGowan, Bob Sapp, Leo Howard, Steven Donnell, Nonso Anozie, Raad Rawi

  Tootja:  Lions Gate Films

  Colombiana (2011)

  Originaalpealkiri: "Colombiana"

  Cataleya oli vaid 10-aastane, kui tema silme all tapsid tundmatud mõrvarid julmalt ta vanemad. Tüdrukul õnnestus bandiitide eest põgeneda ja varjata ennast Chicagos oma onu (Cliff Curtis) juures. Nüüd on temast kasvanud elukutseline tapamasin. Tüdruku peamine eesmärk: lahendada vanemate mõrv ning maksta kätte halastamatule narkoparunile, kes oli koletu veretöö taga. Ainus niidots, mis seob kirglikku kättemaksuinglit reaalse maailmaga, on tema armastatu (Michael Vartan), kes isegi ei aima, millega tema kallim tegelikult tegeleb.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Olivier Megaton

  Osatäitjad: Zoe Saldana, Jordi Mollà, Lennie James, Amandla Stenberg, Michael Vartan, Cliff Curtis, Beto Benites, Jesse Borrego, Cynthia Addai-Robinson

  Tootja:  Europacorp

  Köidikud (2015)

  Originaalpealkiri: "Bound"

  Erootiline draama. Jõuka kinisvaramagnandi tütar Michelle armub endast nooremasse Ryanisse, kes tutvustab naisele sadomasohhismi ahvatlevat maailma. Oma seksuaalse eneseleidmise käigus saavutab naine lõpuks kontrolli ka enda elu üle.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jared Cohn

  Osatäitjad: Charisma Carpenter, Daniel Baldwin, Terrell Owens, Michael Monk

  Tootja:  Asylum

  3 päeva tappa (2014)

  Originaalpealkiri: "3 Days to Kill"

  Ethan Renner ( Kevin Costner ) on kogenud CIA agent, kel diagnoositakse vähk. Kuna tal on jäänud vaid mõned kuud elada, otsustab ta erru minna ja taastada suhted oma eksnaise ja tütrega.

  Paraku ilmub Renneri ellu saatuslik naine Vivi Delay, kes pakub talle CIA laboris väljatöötatud imeravimit, mis võib pikendada tema elu. Vastutasuks tuleb Renneril osaleda aga ohtlikus salaoperatsioonis.

  Nüüd hakkab ta elus toimuma midagi kummalist. Kas hallutsinatsioonid on imeravimi kõrvalmõju või ongi maailm nii pöörane ja kohutav?

  Imekaunis Amber Heard ja särav Kevin Costner närvekõditavas Luc Bessoni stsenaariumil põhinevas krimimärulis "3 päeva tappa’’. Filmi lavastajaks on veelgi ägedam McG ("Terminator: Lunastus"; "Nüüd läheb sõjaks")

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Joseph McGinty Nichol

  Osatäitjad: Amber Heard, Kevin Costner, Hailee Steinfeld

  Automata (2014)

  Originaalpealkiri: "Autómata"

  Aasta on 2044, pidevad ja jõulised päikesetormid on muutnud Maa pea täies ulatuses radioaktiivseks kõrbeks. Väljasuremisoht on inimkonna viinud sinnamaale, kus nende ainsaks lootuseks ellu jääda on luua roboteid, keda väliskeskkond ei mõjuta ning kelle põhieesmärgiks on toetada ning lihtsustada inimeste elusid.

  Kontrolli omamise eesmärgil on robotitele on loodud kaks turvaprotokolli: robot ei tohi ohustada mitte ühtki eluvormi ja robot ei tohi modifitseerida ei ennast ega ka teisi roboteid.

  Jacq Vaucan on kindlustusagent just sellele samusele korporatsioonile, ainukesele omalaadsele, kes loob neid spetsiaalseid roboteid. Tema tööülesandeks on uurida juhtumeid ja kaebusi defektsetest või manipuleeritud robotitest. Ent kui temani jõuab juhtum, millega ta arvab, et on avastanud eneseteadliku roboti, keerab see tema elu silmapilkselt täielikult pea peale.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastajad: Gabe Ibáñez

  Osatäitjad: Antonio Banderas, Dylan McDermott, Melanie Griffith, Birgitte Hjort Sørensen, Robert Forster, Tim McInnerny, David Ryall

  Tootjad: Millennium Entertainment

  Kõik, mis juhtub pärast (2017)

  Originaalpealkiri: Aftermath

  Darren Aronofsky ("Black Swan") produtseeritud "Kõik, mis juhtub pärast" on tõsielulistest sündmustest inspireeritud lugu, mis räägib traagilise loo ehitusspetsialistist Roman Melnykist (Arnold Schwarzenegger) ja lennujuhtimiskeskuse töötajast Jake Bonanost (Scoot McNairy).

  Nende kahe mehe eluteed põimuvad, kui kohutav lennuõnnetus nende saatused ristab. Katastroofis oma abikaasa ja tütre kaotanud Roman on meeleheitel ja ainus mõte, mis teda veel edasi liikuma sunnib, on leida keegi, kes juhtunu eest vastutuse võtaks. Aasta jagu otsinguid viivad murtud mehe silmitsi tol saatuslikul päeval lennuliiklust koordineerinud Jake’iga.

  Hingekriipiva draama süüst ja kättemaksust on lavastanud Elliot Lester ning stsenaariumi kirjutanud Javier Gullon.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Elliot Lester

  Osades: Arnold Schwarzenegger, Scoot McNairy, Maggie Grace, Martin Donovan 

  Tootja:  Emmett/Furla/Oasis Films

  Raha võim (2012)

  Originaalpealkiri: Arbitrage

  Robert Miller (Richard Gere) on karismaatiline aferist ja geniaalne armastaja. Ta on harjunud, et voodis ootab teda alati kas abikaasa või armuke, kes talle aeg-ajalt skandaale korraldavad. Suurt raha teenib suurettevõtja aga õhku müües, kuid ühel hetkel hakkab mehe äri allamäge minema. Robert püüab meeleitlikult oma riskifondi suurpangale müüa, enne kui mahhinatsioonid ilmsiks tulevad. Ootamatud sündmused ja totrad eksimused sunnivad teda astuma meeleheitlikku sammu.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Nicholas Jarecki

  Osatäitjad: Susan Sarandon, Richard Gere, Laetitia Casta

  Tootja:  Green Room Films

  Võitlustantsija (2016)

  Originaalpealkiri: "Battle B-Boy"

  Mike ja tema sõbrad, on rühm B-Boysid Los Angelesest, kes tahavad end tõestada ja omale nime teha. Kui Mike’i isa ei suuda maksta om südameoperatsiooni eest, otsustab Mike oma sõpradega liituda maa-aluse maailma "Ta-Võ" - tantsuvõitlejatega, kus nad võitlevad Hip-Hop muusika saatel teiste B-Boydega, et võita raha ja kuulsus. Konkurents on tugev, aga nad õpivad selle kõige keskel kokku jääma ja on piisavalt tugevad, et päästa oma perekond ja luua teineteise vahel veel tugevam side.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Frank Lin

  Osatäitjad: Jae Phan, Alison Dahlstrom, Ricky Cole 

  Tootja:  LLR Production

  Marss (2015)

  Originaalpealkiri: Martian Land

  Kauges tulevikus elab inimkond Marsil, linnades, mis meedutavad kunagisi Maa suurlinnu. Neid linnu kaitsevad võõra atmosfääri eest jõuvälja laadsed kuplid. Kui enneolematu liivatorm ühe kupli purustab ja hävitab Marsi New Yorki, peavad Marsi Los Angelese inimesed leidma mooduse tormi peatamiseks enne, kui see ka nende linna põrmustab.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Scott D. Wheeler

  Osatäitjad: Lane Townsend, Alan Piertuszewki, Jennifer Dorogi, Arianna Afsar, Chloe Farnworth

  Tootja:  The Asylum

  Eriüksuslased (2014)

  Originaalpealkiri: Mercenaries

  Kui Presidendi Tütar sõjatsoonis vangistatakse, annab USA valitsus käsu moodustada päästeoperatsiooniks eliitmeeskond.Kahjuks hoitakse teda naistevanglas ja valitsus on sunnitud lahingüksuse moodustama kõige vägivaldsematest naisvangidest. Iga naissõdur on oma ala halastamatu ekspert. Neil õnnestub vanglasse pääseda ja algab võitlus Presidendi tütre vabastamiseks.

  Heli: ENG
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Christopher Douglas-Olen Ray

  Osatäitjad: Zoë Bell, Kristanna Loken, Vivica A. Fox, Brigitte Nielson, Cynthia Rothrock

  Tootja:  The Asylum

  Tere tulemast lõksu (2013)

  Originaalpealkiri: Welcome to the Punch

  Endise kriminaali Jacob Sternwoodi (Mark Strong) poeg saab ebaõnnestunud röövi käigus haavata ning mees on sunnitud üle mitme aasta Londonisse tagasi pöörduma. Nüüd avaneb detektiiv Max Lewinskyl (James McAvoy) võimalus tabada Sternwood, kel on siiani õnnestunud seadusesilma eest põgeneda. Ühel hetkel seisavad aga vanad vihavaenlased silmitsi ulatusliku vandenõuga, mille vastu neil juba üheskoos võidelda tuleb.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Eran Creevy

  Osatäitjad: James McAvoy, Mark Strong, Andrea Riseborough, David Morrissey, Peter Mullan

  Tootja:  Scott Free Productions

  Locke (2013)

  Originaalpealkiri: "Locke"

  Ivan Locke (Tom Hardy) on aastaid püüdnud usinalt tööd teha, et luua endale elu, mida ta alati on soovinud - töö, mida ta armastab ning perekond, kellest ta hoolib. Ent samal õhtul, mil ta peab silmitsi seisma oma karjääri kõige tähtsama hetkege, jõuab temani kõne, mis vallandab sündmuste ahela, mis paljastavad nii tema töö, elu kui ka hinge ning kõik see leiab aset vaid ühe autosõiduga. "Locke" on ehtne näide sellest, kuidas ühe otsuse tegemisel võib olla kohutavad tagajärjed.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Steven Knight

  Osatäitjad: Tom Hardy

  Tootja: IM Global

  Väljaspool kahtlust (2009)

  Originaalpealkiri: Beyond a Reasonable Doubt

  Tunnustatud prokurör Mark Hunter saadab uskumatu järjekindlusega kurjategijaid trellide taha ja kandideerib valimistel kuberneriks, kuid noor ja ambitsioonikas ajakirjanik C.J. Nicholas kahtlustab teda tõendite võltsimises. Prominentse juristi paljastamiseks lavastab ta ise end kuriteos süüdi ning algab põnev kassi ja hiire mäng, milles jääb kahe tule vahele ka prokuröri assistent Ella Crystal, kes peab varjama oma intiimsuhet innuka ajakirjanikuga. Paraku on just tema see, kelle elu ohtu satub, kui ilmnevad uued tõendid, millest sõltub, kas C.J. jääb süüdi või hävib prokuröri maine.  

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Peter Hyams

  Osatäitjad: Jesse Metcalfe, Amber Tamblyn, Michael Douglas, Joel Moore, Orlando Jones

  Tootja:  Autonomous Films

  Ainus ellujäänu (2013)

  Originaalpealkiri: Lone Survivor

  Aastal 2005 saab Afganistani suunatud Ameerika eriüksuslaste komando ülesandeks teha kahjutuks kurikuulus Talibani juht Ahmad Shahd. Ümberpiiratuna on sõdurid sunnitud astuma ebavõrdsesse lahingusse ja kogu üksus hukkub kangelastena. Kõik peale ühe. Ellujääja Marcus Luttrelli (Mark Wahlberg) jaoks lahing alles algab: ta peab iga hinna eest ellu jääma ja baasi tagasi pääsema. Olukorras, kus on raske kedagi usaldada ja igas võõras nähakse vaenlast leiab Marcus liitlase sealt kust ta seda otsidagi ei osanud. Teda aitab kohalik mees, patsifistist Gulab (Ali Suliman)

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Peter Berg

  Osatäitjad: Mark Wahlberg, Ben Foster, Eric Bana

  Murdmatu (2011)

  Originaalpealkiri: "Ironclad"

  On aasta 1215 ja Inglismaa mässulised parunid on sundinud oma põlatud kuningas Johni panema oma kuningliku pitseri Magna Carta'le, üllale pühale dokumendile, mis kinnitab vabade meeste õigusi. Mõne kuu möödudes, peale suurele hartale pühendumist, pöördub kuningas oma vande vastu ja kogub Inglismaa lõunarannikule palgasõdurite armee, eesmärgiga võtta parunite maa tagasi oma türannia alla. Tema teel seisab võimas Rochesteri kindlus. Paik, millest saab mässuliste sümbol võitluses õigluse ja vabaduse nimel.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Jonathan English

  Osatäitjad: Paul Giamatti, James Purefoy, Brian Cox, Derek Jacobi, Kate Mara, Vladimir Kulich

  Tootja:  Mythic International Entertainment

  Saatana Teisik (2011)

  Originaalpealkiri: The Devil's Double

  Bagdad, rikaste ja võimukate mängumaa, kus kõik on ostetav ja müüdav ... piisava hulga raha eest. See on Uday Husseini maailm. Ihade ja amoraalsuse keskel lubab ta endale kõike mida süda ihaldab. Sadam’i lossi toodud leitnant Latif Yahia seisab võimatuna näiva nõudmise ees – kas hakata Uday teisikuks või mõista oma perele surmanuhtlus. Sisenedes sellesse korruptsioonist ja pettustest läbiimbunud maailma on teadmine keda usaldada ja keda mitte Latifi jaopks elu ja surma küsimus.

  Heli: ENG, RUS
  Subtiitrid: Eesti

  Lavastaja: Lee Tamahori

  Osatäitjad: Dominic Cooper, Ludivine Sagnier, Raad Rawi, Philip Quast

  Tootja: Corsan